Život gangu | Akční marketingová agentura info@kreativgang.cz
Nejnovější článek

Virtuální influenceři

Život Gangu
Počmáraní kreatívci

Počmáraní kreativci

17. srpna 2018

Za každým tetováním stojí příběh, emoce nebo vztah. Většinou intenzivní, někdy bláznivý, jindy trvalý. Čmáranice na těle vyskytující se v našich kanclech odrážejí osobnosti, které v Gangu pracují. Svoji duši vkládají i do příběhů klientů a spolu tvoří unikátní obsah.

Barbora

Vášnivá lyžařka s obrovskou láskou k přírodě. Sbírá v lese odpadky, miluje tenisky a slaný karamel. Na ruku si nedávno dala vytetovat jehličnatý strom, který na začátku vypadal jako černý flek. Nyní je to decentně krásné. O své klienty se stará precizně, její kopy je ostré jako lesní jehličí.

Vytetovaný stromček na ruke

Erik

Extravagantní fotograf, kterého potkáš v tygrovaných šlapkách na nohách. Na svět se dívá skrz sklo svého objektivu a klientům dodává obrázky, ze kterých omdlévají. Milovník zlata má na těle několik tetování. Přečti si, co o některých prozradil.

Obočie tetovanie na nohe

„Po jednom pracovním focení s Luckou Sládečkovou (@makeupbylucid) jsem jí řekl, ať mi udělá obočí. Prý dělá nejlepší obočí na Slovensku. Tak jsem si ho dal na nohu a přidal se i můj spolubydlící Vilo. Top je, že on v té době žádnou kérku neměl a první bylo obočí na lýtko.“

GOLD tetovanie

„Čtyři písmena na prstu, který fotím. To znamená, že moje fotky mají cenu zlata.

I LOVE YOU tetovanie

Nejzábavnější kérka, která už není aktuální. Slouží jako výstraha pro ostatní holky. Kromě jedné.“

What if tetovanie

„ U mě žádné „WHAT IF“ neexistuje. A taky si rád dávám kérky škrtat.“

Zuzka

Přísná máma dvou malých dětí, která utekla z nejlukrativnější (ne)placené mateřské dovolené do světa kreativců. Miluje volejbal, textování, vůni levandule a žlutou barvu. O své klienty se stará se stejnou láskou jako o svoje děti. Je pozitivní, přímočará a trpělivá. Ke kolegům i klientům.

Tetovanie deti tetovanie

Juraj

Grafik, animátor, malíř. Aktuálně náš event manager s tvořivou uměleckou duší. Zakladatel legendárních graffiti zón v Bratislavě. Celý jeho život se pojí s číslem 13, pro něho nešťastným. Majitel Ateliéru XIII, narozený 13. den v měsíci a otec 13 dětí. Jak Juraj říká: „Ateliér třináct, pán Bůh při nás!“ A Juraj u nás!

Ruka a tetovanie XIII

Jsme skupina individualistů, kteří mají rozdílné vášně. Spojují nás naši klienti a Gang. Do nápadů přimíchává každý z nás kousek sebe a výsledek je bomba. Kreativní bomba. Nebojíme se nových výzev a pokud se nebojíš svěřit svůj produkt do našich rukou, ozvi se.

A nezapomeň: Don’t work for assholes. Don’t work with assholes.

Don’t work for assholes. Don’t work with assholes

The end

Nebo ne?
Pokud tě článek zaujal a máš dotazy, napiš nám. Sleduj Gang na sockách nebo odebírej newsletter.

Podobné články