Život gangu | Akční marketingová agentura info@kreativgang.cz
Počmáraní kreatívci

Počmáraní kreativci

17. srpna 2018

Za každým tetováním stojí příběh, emoce nebo vztah. Většinou intenzivní, někdy bláznivý, jindy trvalý. Čmáranice na těle vyskytující se v našich kanclech odrážejí osobnosti, které v Gangu pracují. Svoji duši vkládají i do příběhů klientů a spolu tvoří unikátní obsah.

Barbora

Vášnivá lyžařka s obrovskou láskou k přírodě. Sbírá v lese odpadky, miluje tenisky a slaný karamel. Na ruku si nedávno dala vytetovat jehličnatý strom, který na začátku vypadal jako černý flek. Nyní je to decentně krásné. O své klienty se stará precizně, její kopy je ostré jako lesní jehličí.

Vytetovaný stromček na ruke

Erik

Extravagantní fotograf, kterého potkáš v tygrovaných šlapkách na nohách. Na svět se dívá skrz sklo svého objektivu a klientům dodává obrázky, ze kterých omdlévají. Milovník zlata má na těle několik tetování. Přečti si, co o některých prozradil.

Obočie tetovanie na nohe

„Po jednom pracovním focení s Luckou Sládečkovou (@makeupbylucid) jsem jí řekl, ať mi udělá obočí. Prý dělá nejlepší obočí na Slovensku. Tak jsem si ho dal na nohu a přidal se i můj spolubydlící Vilo. Top je, že on v té době žádnou kérku neměl a první bylo obočí na lýtko.“

GOLD tetovanie

„Čtyři písmena na prstu, který fotím. To znamená, že moje fotky mají cenu zlata.

I LOVE YOU tetovanie

Nejzábavnější kérka, která už není aktuální. Slouží jako výstraha pro ostatní holky. Kromě jedné.“

What if tetovanie

„ U mě žádné „WHAT IF“ neexistuje. A taky si rád dávám kérky škrtat.“

Zuzka

Přísná máma dvou malých dětí, která utekla z nejlukrativnější (ne)placené mateřské dovolené do světa kreativců. Miluje volejbal, textování, vůni levandule a žlutou barvu. O své klienty se stará se stejnou láskou jako o svoje děti. Je pozitivní, přímočará a trpělivá. Ke kolegům i klientům.

Tetovanie deti tetovanie

Juraj

Grafik, animátor, malíř. Aktuálně náš event manager s tvořivou uměleckou duší. Zakladatel legendárních graffiti zón v Bratislavě. Celý jeho život se pojí s číslem 13, pro něho nešťastným. Majitel Ateliéru XIII, narozený 13. den v měsíci a otec 13 dětí. Jak Juraj říká: „Ateliér třináct, pán Bůh při nás!“ A Juraj u nás!

Ruka a tetovanie XIII

Jsme skupina individualistů, kteří mají rozdílné vášně. Spojují nás naši klienti a Gang. Do nápadů přimíchává každý z nás kousek sebe a výsledek je bomba. Kreativní bomba. Nebojíme se nových výzev a pokud se nebojíš svěřit svůj produkt do našich rukou, ozvi se.

A nezapomeň: Don’t work for assholes. Don’t work with assholes.

Don’t work for assholes. Don’t work with assholes

The end

Nebo ne?
Pokud tě článek zaujal a máš dotazy, napiš nám. Sleduj Gang na sockách nebo odebírej newsletter.

Podobné články