Život gangu | Změn se nebojíme info@kreativgang.cz
10 rokov krativgang

10 je jen číslo a datumy jsou relativní

14. prosince 2021

V Gangu jsme slavili 10 let! Nevíme přesné datum založení. Ani na tom moc nebazírujeme. Naše oslavy díky tomu trvají déle a jsou intenzivnější. Podstatné zde není datum, ale to, co se za ta léta událo, změnilo, nezměnilo. A že to byla jízda, to snad ani nemusíme říkat.

Nový vítr v plachtách

Někteří naši kolegové opustili kreativní brány Gangu a vrhli se svými vědomostmi a fantazií obohatit jiné firmy či agentury. K nám přišel nový vítr, nové posily a nové nápady. Adrenalinová krev ale zůstala. Bez ní by to v Gangu nešlo.

Hranic se nebojíme

Ani kreativních a ani těch státních. Kromě Slovenska a Česka se pomalu přesouváme i do jiných zemí. Finsko, Norsko, Austrálie a náš účes stále drží. Během následujících let to plánujeme v zahraničí rozjet ve velkém, takže se je na co těšit. My se těšíme, těš se i ty.

spolupráce

Některé věci se nemění

Změn jsme zažili hodně, hlavně poslední rok. Zapálení pro nové projekty a výzvy ale zůstaly. Máme za sebou spoustu kampaní, tendrů a projektů, které jsme zvládli společně a hlavně úspěšně.

10 let nás hodně naučilo a hodně nám dalo. Spokojené klienty, spokojené zaměstnance a spokojenou atmošku v kanclech. Všechny tři.

Jsme připraveni na minimálně dalších deset. Možná i s tebou. Pokud tvůj byznys potřebuje nakopnout a trochu dostat do povědomí, jsme tady pro tebe. Ozvi se nám a určitě se s tebou rádi setkáme. Za stolem nebo za obrazovkou počítače. Když lockdown dá.

10 rokov krativgang

The end

Nebo ne?
Pokud tě článek zaujal a máš dotazy, napiš nám. Sleduj Gang na sockách nebo odebírej newsletter.

Podobné články