info@kreativgang.cz
Nejnovější článek

Kampaň 50 na 50

Život Gangu

Kampaň 50 na 50

11. května 2020

Mediální prostor se dá koupit za čtvrtinu běžné ceny. Reklama na sociálních sítích je za... PŘEČÍST

Web na leasing

7. května 2020

Během krize se firmy chovají různě. Některé firmy a jejich lídři jsou skeptičtí a opatrní. Jiné... PŘEČÍST
ilustrační obrázek vítězové

Vítězové vzešli z krize

HP, FedEx, Microsoft, Facebook, Salesforce, Google, WhatsApp, Groupon, Instagram, Uber, Pinterest, Slack. To je jen... PŘEČÍST
Hudba Gangu

Hudební inspirace z Gangu

25. června 2019

Někdy hrobové ticho, jindy vykřičené hlasy týpků z kapely Vydrapená bužírka.. Hudba nás nakopává, inspiruje a motivuje. Poslechni si songy, které posloucháme při práci. Přečti si o tom, jaké koncerty byly pro nás nejemotivnější, jaký žánr hudby a interprety žereme.

PŘEČÍST
Na Dunaji vyrástol Nou Camp

Na Dunaji vyrostl Nou Camp

20. května 2019

Natočili jsme video pozvánku na unikátní fotbalový turnaj, připravili vkusnou microsite a přímo na Dunaji jsme postavili fotbalové hřiště. Pozvali jsme Vitteka, Pil C-ho a Exploiteda, kteří info o jedinečné akci roznesli po sociálních sítích. Zorganizovali jsme fotbalový turnaj a rozdali ceny. Chceš vidět jak vypadal event adidas FOOTBALL BATTLESHIP?

PŘEČÍST
Počmáraní kreatívci

Počmáraní kreativci

17. srpna 2018

Za každým tetováním stojí příběh, emoce nebo vztah. Většinou intenzivní, někdy bláznivý, jindy trvalý. Čmáranice na těle vyskytující se v našich kanclech odrážejí osobnosti, které v Gangu pracují. Svoji duši vkládají i do příběhů klientů a spolu tvoří unikátní obsah.

PŘEČÍST