Život gangu | Sociální sítě pro zvýšení povědomí o vaší značce info@kreativgang.cz
proč se vyplatí svěřit sociální sítě tvého byznysu do rukou agentury

Lepší sociální sítě v hrsti, než neviditelná značka na střeše

17. ledna 2022

Nepotřebuji to. Fotku na Instagram si přidám i sám. Sociální sítě mi nepomohou. Pokud přemýšlíš podobně, nebude na škodu, pokud si přečteš pár následujících řádků. O čem? O tom, proč se vyplatí svěřit sociální sítě tvého byznysu do rukou agentury. Do rukou naší agentury, například.

Ako mi sociálne siete môžu pomôcť?

Velice. Zvýší povědomí o tvé značce, vybudují vztahy se zákazníky a zvýší prodeje. K tomu potřebuješ následující: vymakanou marketingovou strategii, copywriterské dovednosti, grafické cítění a člověka, co to celé bude řídít. V agentuře to máš všechno pod jednou střechou.

Čím pod střechou začínáme?

Kávou a brainstormingem k marketingové strategii. Vyhodnocujeme komunikační cíle. Určujeme cílové publikum. Tvoříme ideje kampaní a moodboardy. Tak, aby sis i ty uměl představit, jak to bude vypadat. Zvolíme správné komunikační kanály a završíme to exekucí kampaně. Ty se následně rozhodneš, jestli se s naší prací ztotožňuješ.

proč se vyplatí svěřit sociální sítě tvého byznysu do rukou agentury

Co přijde po schválení?

Tvorba content plánu. Ideální vždy na měsíc dopředu, kde se angažují zejména Social Media manažeři, copywriteři a grafici. Tak, aby byly nápady originální a dobré, texty trefné a gramaticky správné a vizuál lákavý.

Už končíme?

Ani zdaleka ne. Čeká nás detailní péče o sociální sítě. Vypostování příspěvků, nastavení kampaní, oduševnělé reagování na každý pohyb, který se na sítích odehraje. A po měsíci? Po měsíci si to celé vyhodnotíme. Reporty jsou nezbytné. Proto ti na konci každého měsíce řekneme naprosto přesně, jak se nám daří. Případně, jak se nám nedaří. A jak to jdeme změnit.

Končíme až teď

Ale ne se sítěmi. Ani s tebou. Pokud potřebuješ své sociální sítě vylepšit a zefektivnit, jsme tady pro tebe. Volej, piš, pošli kouřový signál. Hned se do toho pustíme. Tak, jak jsme se pustili do vylepšování sociálních sítí některých našich klientů.

The end

Nebo ne?
Pokud tě článek zaujal a máš dotazy, napiš nám. Sleduj Gang na sockách nebo odebírej newsletter.

Podobné články