Život gangu | BLOG | Každý tendr je pro nás výzva, které rádi čelíme info@kreativgang.cz
tendr cover

Love me tendr, love me Svit

19. listopadu 2021

Tendr. Slovo, které v prostorách naší agentury vždy vyvolá vlnu nadšení, strhne lavinu adrenalinu a přivání letmý vánek stresu. Přináší nám do víceméně klidného života trochu vzruchu. Doprovázejí ho dobré i méně příjemné věci. Jaké jsou ty, které sice zvládáme, ale uměli bychom si představit fungovat i bez nich?

Nejasná zadání, šibeniční termíny

 

V ideálním světě klient vypracuje zadání, které je jasné, stručné a konkrétní. K tomu si to časově naplánuje tak, aby zúčastněné agentury nedělaly prezentaci pouze týden. V ideálním světě se neplašíme tehdy, máme-li na vypracování alespoň tři týdny. Pokud je tomu jinak, ztišujeme hudbu, pijeme litry kávy a taháme noční.

tendr

Zamlčený feedback

 

Tendry jsou jako první rande. Snažíme se ze sebe vydat to nejlepší. Vrháme se do věci strmě po hlavě. Nabízíme srdce na dlani. Hledáme partnera na celý život, nebo alespoň na pěknou společnou etapu života. Když to ale nevyjde, obvykle se nedozvíme proč. Takové to „jsi milý, ale ne“. Přitom by pro nás všechny bylo jednodušší, kdybychom věděli, kdo a proč v konkurenci uspěl.

 

Abychom ale neříkali jen to méně příjemné, připomeňme si to hezké. Tendry jsou z velké části hlavně pozitivní změnou v agenturním životě.

Nové nápady, nové kreativy

Každý tendr, do kterého se rozhodneme zapojit, je jiný. Za každým vymýšlíme nové věci, ulítáváme si na nových nápadech. Nestojíme na místě, posouváme se. Všem nám v žilách koluje adrenalinová krev. Vyžíváme se v tom, když můžeme vyzkoušet jinou cestu a tvořit si vlastní. Tendr je vždy možnost, jak překročit své limity.

ASAP png

Týmový duch

 

Tendr ti ukáže, že máš ještě lepší kolegy, než sis myslel. Na kreativních brainstorminzích například zjistíš, že jsou bezedná studnice absurdních slovních spojení. Nasměješ se a vzápětí jsi hrdý, jak zodpovědně to každý bere. Když voláš v devět večer, že potřebujete pomoc, každý ti zvedne telefon.

 

Tendry jsou jako chilli. Máme ho rádi, ale někdy nás dokáže pěkně potrápit. Vždy se ale těšíme, kdy si ho dáme zase.

The end

Nebo ne?
Pokud tě článek zaujal a máš dotazy, napiš nám. Sleduj Gang na sockách nebo odebírej newsletter.

Podobné články