Život gangu | Zorganizovali jsme fotbalový turnaj adidas Football Battleship info@kreativgang.cz
Na Dunaji vyrástol Nou Camp

Na Dunaji vyrostl Nou Camp

20. května 2019

Natočili jsme video pozvánku na unikátní fotbalový turnaj, připravili vkusnou microsite a přímo na Dunaji jsme postavili fotbalové hřiště. Pozvali jsme Vitteka, Pil C-hoExploiteda, kteří info o jedinečné akci roznesli po sociálních sítích. Zorganizovali jsme fotbalový turnaj a rozdali ceny. Chceš vidět jak vypadal event adidas FOOTBALL BATTLESHIP?

Když máš klienta, který ti důvěřuje

Máme klienty, kteří po nás chtějí jednoduchou grafiku. Některým spravujeme sociální sítě. Jiným připravujeme uživatelsky nadupané weby. A máme taky adidas Slovensko. Klienta, s kterým jsme už spolupracovali víckrát. Klienta, který rád přijímá naše šílené nápady.

Hrál jsi už fotbal na Dunaji? Ne? Tak to jsi asi nebyl na adidas FOOTBALL BATTLESHIP, který se konal u nábřeží před Euroveou. Cílem eventu bylo vytvořit celodenní happening o fotbale, který jsme komunikačně potlačili ambasadory. Na tento úkol byli vybráni 2 miláčci instagramového světa. Pil C a Exploited. Zúčastnili se i herci seriálu Oteckovia, kteří během akce poskytli veselý rozhovor.

Pojď na fotbal

Ambasadoři ve video pozvánce rozehráli hru na jeden dotek, povolené byly všechny fotbalové triky a finty. Krátkými i dlouhými kopy dopravili míč na místo konání eventu. Dynamicky sestříhaný videozáznam od kluků z Visual Gang představil účinkující, ambasadory adidas FOOTBALL BATTLESHIP i lokalitu. Podívej se, co všechno se jim podařilo.

Microsite

V dalším kroku jsme vytvořili microsite, na které se mohli na turnaj přihlásit amatérští hráči fotbalu.

Na adidasbattleship vyplňovali krátký dotazník, nahrávali jedinečné fotbalové foto/video a registrovali svůj čtyřčlenný tým. Motivací byla účast na finálním turnaji Tango League v polské Varšavě. Vítězové tohoto evropského šampionátu vyhrávají lístky na finále Ligy mistrů 2019 v Madridu.

Porota složená z jmen jako Dušan Tittel, Róbert Vittek či Freestyle fotbalistka Lucia Kevická vybírala ze všech registrovaných na webu 8 týmů. K nim se přidaly 2 média týmy, 5 klubových a 2 týmy ambasadorů.

The end

Nebo ne?
Pokud tě článek zaujal a máš dotazy, napiš nám. Sleduj Gang na sockách nebo odebírej newsletter.

Podobné články