Reference | Akční marketingová agentura Kreativ Gang info@kreativgang.cz

CloseRocket

BRANDING   KREATIVA   WEB   VIDEO   KAMPAŇ

Kreativu, weby a produkce děláme raketovou rychlostí!

A to platilo i u CloseRocket. Úplně nový světový startup jsme měli pod palcem od jeho samého začátku. Potřeboval rychle vstoupit na světový trh a marketingově musel být bezchybný.

Projekt bez obličeje

Startup vznikl jako unikátní nápad a získal své investory. Chyběla mu už jen tvář. Tak jsme mu ji dali. Vizuální identita působí obchodně, ale je velmi hravá. Oko ihned zaujme výrazná modrá barva doplněná o animované prvky.

Zjednodušit obchodování? To chce jednoduchý web

CloseRocket propojuje obchod a technologie s využitím umělé inteligence. Celá myšlenka projektu je: pronajmout si obchodní tým a obchodovat kdekoli na světě prostřednictvím pár kliknutí. A přesně tak jsme přistupovali i při tvorbě webu. Stránky jsou jednoduché, přehledné, není jich moc, ale přesto poskytují všechny potřebné informace.

Nový startup, o kterém musí všichni vědět?

Say no more. Hned po uvedení produktu na trh jsme spustili online kampaně. Jednoduchá kreativa s jasným poselstvím. Výsledek? Už po 3 měsících od spuštění jsme je museli optimalizovat tak, aby platforma zvládala nápor registrovaných návštěvníků. Po této krátké době mělo CloseRocket díky našim kampaním registrováno více než 300 obchodníků z 5 zemí světa a více než 60 firem, které chtěly růst raketovou rychlostí.

Nováček potřebuje pořádné promo video

Úkol, který jsme chytili za pačesy, a za pár týdnů jsme připravili promo video. Je dynamické, je globální, je fresh, je informativní.

Máš i ty začínající podnikání, které potřebuje získat tvář a zviditelnit se? Sem s ním!

LÍBÍ SE TI NAŠE PRÁCE?