Život gangu | Spojujeme obchod s marketingem. S námi neprohraješ. info@kreativgang.cz

Spojujeme obchod s marketingem. S námi neprohraješ.

28. prosince 2022

Náš klub trénuje už 11 let a vyšlo z něj mnoho úspěšných bojovníků. Tréninky bývají těžké, dlouhé a často jedeme na doraz.

Nevzdáváme se. Vylepšujeme strategii. Vychytáváme každý úder.

K levému háku přidáváme pravý direkt a spojujeme marketing s obchodem. To je naše vítězná strategie.

Ptáš se, proč právě obchod?

Balanc mezi marketingem a obchodem přeměňuje potenciál na zisk.

Představ si, že bys dokonale znal svého zákazníka. Co potřebuje? Co chce? Jak chce být osloven? Marketing a obchod si tato data umí poskytnout. Na jejich základě nastavujeme správný typ komunikace.

Boxujeme za jeden tým

Abychom dosáhli co nejlepších výsledků, spolupracujeme s obchodní agenturou Deal Factory. Spojujeme kreativitu a technologie s obchodem. Je to nejlepší způsob, jak růst.

My jako 360° marketingová agentura pokrýváme celý online i offline prostor. Tvoříme marketingové strategie a co si vymyslíme, to zrealizujeme. Deal Factory je 100% obchodní agentura. Pronajímají obchodní zástupce, tvoří obchodní strategie a databáze kontaktů.

Co je to pověstné KO tvojí konkurenci?

Tvoříme marketingově-obchodní strategie. Spolu, 2v1. Sdílíme si nasbíraná data. Víme, co tvůj zákazník potřebuje, kde vidí nedostatky, co od produktu očekává.

Díky tomu stanovujeme splnitelné cíle. Vytváříme rozpoznatelný brand a zároveň zvyšujeme obchodní výsledky. S kreativitou dokážeme zaujmout a zaměřujeme se na growth hacking.

Soupeři nedáme dýchat. Dodáme ti všechny zbraně a naučíme tě správné techniky, které potřebuješ k vítězství ve velkých soubojích.

Jsme tvůj sparing partner

Máš cíle, chceš být viditelný, chceš být nejlepší. My pro tebe chceme totéž. Jsme připraveni jít s tebou do každého zápasu.

Budeme se za tebe bít, motivovat tě a pomůžeme ti vstát po každém pádu. Naší vítěznou strategií je spájení kreativity a obchodu.

Pojď vyhrávat. S námi.

The end

Nebo ne?
Pokud tě článek zaujal a máš dotazy, napiš nám. Sleduj Gang na sockách nebo odebírej newsletter.

Podobné články