Život gangu | BLOG | Web na leasing info@kreativgang.cz
web na leasing

Web na leasing

7. května 2020

Během krize se firmy chovají různě. Některé firmy a jejich lídři jsou skeptičtí a opatrní. Jiné se snaží fungovat jako předtím. Jsou však i takové, které se rozhodnou během krize růst.

My v Gangu máme rádi akčnost a preferujeme odvahu před přílišnou opatrností. Nejen díky našemu Hangair a způsobu přemýšlení v týmu. Věříme, že i během krize je možné růst. Hledáme způsoby jak v tom pomoci i našim klientům. Jednou z pomocí je náš nový produkt, web na leasing.

opatrnost

Určitě dnes chápete důležitost kvalitního webu. Ať už je to e-shop plný super produktů nebo jen prezentační web stavební firmy. Je to jedno z prvých míst, kde vaši zákazníci zjišťují informace. Podle něj si udělají názor a buď vyžádají cenovou nabídku nebo vám dají sbohem. Upřímně. Nejsme v době, kdy potenciální zákazníky můžeme ztrácet.

notebook

Nabízíme vám přípravu kvalitního, designového šablonového webu na leasing. Zaplatíte nám 60% jeho ceny a ostatní splátky rozložíme do následujících 6 měsíců. Věříme, že vám tím přineseme nové zákazníky a pomůžeme s rozložením finančních nákladů na delší období.

proces

Zbylých 40% ceny webu investujte raději do reklamy, aby nával nových zákazníků byl exponenciální.

Naši specialisti jsou vám plně k dispozici. Pokud si nejste jisti, zda nový web potřebujete, rádi si s vámi dáme nezávislé online setkání a poradíme vám.

Myslíme, že je to fér nabídka. Co říkáte?

Nezapomeňte, že vítězové se rodí v krizi.

The end

Nebo ne?
Pokud tě článek zaujal a máš dotazy, napiš nám. Sleduj Gang na sockách nebo odebírej newsletter.

Podobné články